Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
postępowanie przed ETPC
Witam. W dniu dzisiejszym dostałem pismo z Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie mojej skargi. Niestety korespondencja jest w języku francuskim i nie wszystko rozumiem. Z tego jednak co zrozumiałem to wyznaczono pewien harmonogram rozpatrywania sprawy w ramach którego m.in do marca 2021 strony mogą przedstawiać swoje warunki zawarcia ugody. Z załącznika do pisma wnioskuję, że ETPC zebrał do kupy 30 podobnych skarg, bo jest wykaz nazwisk z Polski i chyba czeka teraz na stanowisko polskiego rządu. Czy jest tu ktoś kto otrzymał również taką korespondencję? Jeśli tak proszę o kontakt.
Odpowiedz
(15-12-2020, 20:12 )koloPL napisał(a): Witam. W dniu dzisiejszym dostałem pismo z Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie mojej skargi. Niestety korespondencja jest w języku francuskim i nie wszystko rozumiem. Z tego jednak co zrozumiałem to wyznaczono pewien harmonogram rozpatrywania sprawy w ramach którego m.in do marca 2021 strony mogą przedstawiać swoje warunki zawarcia ugody. Z załącznika do pisma wnioskuję, że ETPC zebrał do kupy 30 podobnych skarg, bo jest wykaz nazwisk z Polski i chyba czeka teraz na stanowisko polskiego rządu. Czy jest tu ktoś kto otrzymał również taką korespondencję? Jeśli tak proszę o kontakt.

Dzięki za informacje. Ja nie składałam do ETPCz.
Odpowiedz
Dziś pojawił się na stronie Celnicy PL informacja dotycząca skarg przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w sprawach ucywilnienia i wygaszenia stosunków służbowych.  https://celnicy.pl/threads/sprawy-kas-pr...pcz.16986/ . Proszę o informację o co tu dokładnie chodzi.
Odpowiedz
(04-01-2021, 18:43 )wygaszony44 napisał(a): Dziś pojawił się na stronie Celnicy PL informacja dotycząca skarg przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w sprawach ucywilnienia i wygaszenia stosunków służbowych.  https://celnicy.pl/threads/sprawy-kas-pr...pcz.16986/ . Proszę o informację o co tu dokładnie chodzi.

Tak wiem, dzięki! Jestem już w kontakcie w tej sprawie.
Odpowiedz
Odświeżyłam link do wzorów skargi do ETPCz.
W ostatnim komunikacie na stronie celnicy.pl, moim zdaniem, jest dokładnie opisany sposób postępowania dla osób, które taką skargę złożyły.
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby składać kolejne skargi.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości