Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj sie.
Witaj,
ekipę forum mozesz obejrzeć sobie klikajac na opcję użytkownicy.
Jednak i my chetnie dowiemy się kto do nas zawitał.
Odpowiedz
Wink 

(09-03-2019, 19:22 )modliszka napisał(a): Witaj,
ekipę forum mozesz obejrzeć sobie klikajac na opcję użytkownicy.
Jednak i my chetnie dowiemy się kto do nas zawitał.

:cool: WlO; Mam 60+; Jestem4 m-c na Emeryturze Mundurowej - Decyzja Dyrektora ZE-R MSWiA; Moje 2 Dziewczyny skończyły Studia i Wyemigrowały Starsza doW.Brytanii, a Młodsza do Czech; Mam Czekoladową Labradorkę Ma 8 lat; Moja Służbowa czarna FAFITA ZOSTAŁA WYBRAKOWANA   CHOĆ MOGŁA PRACOWAĆ; W 2006 ROKU; ja zostałem Wygaszony w 2017; Moi Szefowie w NAGRODĘ zostali PRZENIESIENI DO MF przez SSC P. Min.Banasia i pracują w pod jego skrzydłami w Ministerstwie Finansów - Panowie i Panie -" Co by tu JESZCZE...."; Mam jeszcze 3 koty; Nikt mi nie zaproponował bym wrócił do  SC np. jako koordynator ds psów np. w Kamionie;
Emerytura ma pewne Dobre Strony; Teraz Mój Stres to nie SSC i jego Pomysły oraz Współpracownicy ale Moja od Ponad 30 lat Lepsza Połowa, Ma  Wciąż Nowe Pomysły a Ja Ponieważ to Lubię to Co Potrafię Naprawiam; W najbliższym Czasie Wybieram się do Sanatorium tj. do Horyńca Zdroju i może zostanę Dziadkiem.
Mieszkam w Warszawie Falrnicy.
Pozdrawiam Wszystkich Czynnych i Tych WYGASZONYCH TEŻ !!!
Odpowiedz
Witamy na forum (-;
Pozdrawiamy serdecznie. Fajnie, że masz czas dla czworonożnych przyjaciół, które miałam już okazję zobaczyć na zdjęciach (-:
Odpowiedz
Witam.Jestem wygaszona 55+ na świadczeniu przedemerytalnym z byłej IC Toruń. Pozdrawiam wygaszonych.
Odpowiedz
(14-03-2019, 10:21 )bunia1 napisał(a): Witam.Jestem wygaszona 55+ na świadczeniu przedemerytalnym z byłej IC Toruń. Pozdrawiam wygaszonych.

Witaj,
czy takze walczysz w sądach?
Odpowiedz
Tak.W NSA jest moja skarga kasacyjna od wyroku WSA.W odpowiedzi na moją skargę , zdaniem DIAS zaskarżony wyrok wprawdzie nie odpowiada prawu, lecz moje zarzuty nie mają usprawiedliwionych podstaw! !!!To co to znaczy? Śmiać się czy płakać?
Odpowiedz
(16-03-2019, 20:24 )bunia1 napisał(a): Tak.W NSA jest moja skarga kasacyjna od wyroku WSA.W odpowiedzi na moją skargę , zdaniem DIAS zaskarżony wyrok wprawdzie nie odpowiada prawu, lecz moje zarzuty nie mają usprawiedliwionych podstaw! !!!To co to znaczy? Śmiać się czy płakać?

Jeśli wnosilas o wydanie decyzji o zwolniu to NSA powinien uznać Twoja skargę bo jest juz taka linia orzecznicza. Jezeli Twoja skarga dotyczyła bezczynności w złożeniu propozycji to nie wiem jak zareaguje NSA.
Ogolnie dla zwolnionych nakazuje wydanie decyzji dotyczącej stosunku służbowego. To co powypisywał Dias nie ma żadnego znaczenia. Zależy jednak czego dotyczyła skarga do WSA. Wydania decyzji czy bezczynności.
Odpowiedz
Sprawa o której napisałam wyżej dotyczyła skargi na bezczynność. Moja druga skarga dotyczyła wydania decyzji.Dwa różne WSA moje skargi oddaliły.Od obu złożyłam skargi kasacyjne i czekam.???
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości